Hopмоконтроль. Куратор ГМ-1
Нормоконтроль
Правила оформлення та вимоги до виконання можливо завантажити за посиланням. Складено на підставі “Методичних рекомендацій щодо забезпечення підготовки курсових і дипломних проектів (робіт) для всіх спеціальностей аграрних вищих навчальних закладів І - ІІ освітньо-кваліфікаційних рівнів акредитації” навчально-методичного центра по підготовці молодших спеціалістів.
04 мар 2015 {669 просмотров} / 1 фото /
Нормоконтроль. Пояснювальна записка
За наведеним нижче посиланням можливе завантаження вимог до оформлення курсових та дипломних проектів і робіт (з прикладами). Складено на підставі “Методичних рекомендацій щодо забезпечення підготовки курсових і дипломних проектів (робіт) для всіх спеціальностей аграрних вищих навчальних закладів І - ІІ освітньо-кваліфікаційних рівнів акредитації” навчально-методичного центра по підготовці молодших спеціалістів.
04 мар 2015 {572 просмотра} / 1 фото /
Положення про нормоконтроль
Завантажити положення про організацію нормоконтролю у ВСП "Бердянський коледж ТДАТУ" для всіх спеціальностей
12 дек 2015 {612} / 1 фото /
Нормоконтроль. Приклади оформлення
Для перегляду прикладу оформлення натисніть на відповідне зображення. * Підтримується повноекранний перегляд. <<< Приклад оформлення змісту (перший аркуш) <<< Приклад оформлення змісту (другий та наступні аркуші) <<< Приклад оформлення назви розділу, пі ...
22 мар 2015 {1261} / 10 фото /